خواص عرقیات

درمان شگفت انگیز دیابت با عرقیات گیاهی

درمان دیابت با عرقیات گیاهی

درمان دیابت با عرقیات گیاهی!!! عرقیات گیاهی برای درمان دیابتی ها تاثیر خوبی دارد!!! بله ما قصد داریم در این مقاله برای عزیزان عرقیاتی را معرفی کنیم که برای درمان دیابت بسیار کمک خوبی می کنند با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

دیابت چیست؟

بدن ما هنگام مصرف کربوهیدرات ها (قندها) پیغامی به از سوی مغز به پانکراس ارسال می شود جهت ترشح انسولین و متعادل سازی گلوکز موجود در خون که توسط سلول های کبد به صورت گلیکوژن ذخیره می شوند تا هنگام نیاز انرژی بدن از آنجا تامین شود. حال اگر خللی در این امر ترشح انسولین توسط پانکراس صورت پذیرد و قند خون بالاتر از حد مجاز شود فرد مبتلا به دیابت است. حال دیابت به دوگونه می باشد نوع 1 و نوع  2 بطورکلی و مختصر می توان گفت که اگر انسولین در بدن فرد ترشح نشود یا کم ترشح شود دیابت نوع1 می باشد. ولی اگر انسولین در بدن شخص تولید شود ولی بدن در مقابل جذب آن مقاوت نشان دهد نوع 2 می باشد. می توان گفت علت اصلی دیابت نوع 2 افزایش چربی خون می باشد و افراد چاق بیشتر به این بیماری دچار می شوند. که تغییر سبک زندگی و زندگی شهرنشینی و عدم تحرک کافی باعث بروز این مشکلات می شود.

بهترین عرقیات برای درمان کاهش قند خون

  • کاسنی
  • بوقناق
  • خارمریم
  • گزنه
  • هدارچین
  • برگ زیتون

عرق گیاهی برای پایین آوردن قند خون

همانطور که می دانید عرق گیاهی کاسنی خواص های بسیار زیادی دارد، یکی از بهترین خواص های این عرق گیاهی برای پایین آوردن قند خون و درمان دیابت بسیار مفید می باشد. عرق گیاهی کاسنی طبع سرد و تری دارد که برای کاهش قند خون بسیار موثر است، این عرق برای تنطیم فعالیت های کبدی هم بسیار مفید می باشد سلامتی کبد و متعادل بودن قند خون  برای ترشح انسولین مرتبط می باشد، عرق گیاهی کاسنی بسیار آرام بخش است و کسانی که دچار استرس هستند قطعا فشار خون بالایی دارند، در نتیجه می توانند برای جلوگیری از این عمل ار عرق گیاهی کاسنی حداقل روزانه قبل از صبحانه این عرق گیاهی پر خاصیت را با کمی آب تریکب کرده و میل بکنند.

درمان دیابت با عرقیات گیاهی

قویترین پایین آورنده قند خون

یکی از بهترین روش های درمان دیابت با عرقیات گیاهی بی شک با عرق گیاهی گرنه می باشد،گزنه گیاهی چند ساله که ساقه آن چهار گوش بوده و بطور قائم تا ارتفاع یک متر بالا می‌رود. از عرق این گیاه می تواند به کاهش قند خون بسیار کمک خوبی می کند، عرق گیاهی گزنه حاوی طیف وسیعی از ترکیبات آنتی‌اکسیدانی از جمله پلی فنول‌ها، فلاونوئید‌ها، لکتین و استرول‌ها می‌باشد.محققان با آماری که در دست دارند می توان گفت این گیاه در کاهش سطح گلوکز خون و ریسک بیماری‌های قلبی عروقی به خاطر ویژگی‌های ضد‌فشار خون، آنتی‌اکسیدان و ضد التهاب موثر بوده است. همچنین عرق گیاهی گزنه از طریق مهار آنزیم های موثر روی قند غذا و تغییر شکل های عناصر تولید قند را در بدن پایین می آورد.شما عزیزان همچون می توانید از طریق “ اینستاگرام نقلستان “مارا دنبال کرده و اطلاعات مفید و خوبی را دریافت کنید.

عرق برگ زیتون برای کاهش قند خون

طبق آمار گرفته شده می تواند گفت عرق برگ زیتون می تواند یک داروی جایگزین طبیعی برای رفع دیابت باشه.طبق اطلاعاتی که دانشمندان جمع آوری کرده اند عصاره  برگ زیتون می تواند کاهش مقاوت به انسولین و افزایش تولید انسولین توسط لوزالمعده رو داره. در یک مطالعه بالینی، دانشمندان دریافتن که عصاره ی برگ زیتون به طور متوسط ​​15٪ مقاومت به انسولین رو کاهش داده و بازده سلول های بتا پانکراس که تولید انسولین می کنن در حد 28٪ افزایش یافته است.  برای درمان سنتی دیابت می توانید از عرق گیاهی برگ زیتون استفاده کنید. شما اکنون می توانید با چند کلیک ساده این عرق پرخاصیت را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را در مدت کوتاهی دریافت نمایید. شما می توانید برای خرید انواع عرقیات گیاهی از سایت ” نقلستان ” روی لینک کلیک کنید.ما هر آنچه بهترین است برای شما فراهم خواهیم کرد مطمئنا سلامتی شما عزیزان هدف اصلی ما است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *